Vlastní ikona Lokace ČR

Kvalitní České výrobky

Od lokálních farmářů

Ikona lokace Rozvozu

Nabízíme rozvoz

Frýdek-Místek a okolí

Výhradní rozvozce

Chlebovických brambor

Vejce z podestýlky

Také milujete krémovou vaječinu s čerstvou pažitkou? Připravte si ji z poctivých vajec, která jsou vždy čerstvá, protože jsou odebíraná tentýž den po snesení. Pochází z rodinné drůbeží farmy, kde jsou slepice chovány na podestýlce, což podporuje jejich přirozené chování a zlepšuje chuť vajec.

5

Oblíbených produktů

365

Dní v roce

1118+

Spokojených odběratelů

282 560+

Najetých kilometrů

Varianty balení

10 ks

Balení podestýlkových vajec o 10 kusech, doručované v papírové krabičce na vejce.

80 Kč

20 ks

Balení podestýlkových vajec o 20 kusech, doručované v papírové krabičce na vejce.

160 Kč

30 ks

Balení podestýlkových vajec o 30 kusech, doručované v papírové krabičce na vejce.

240 Kč

Časté dotazy

Jak můžu objednat rozvoz?

Děkujeme za zájem o naše rozvážené produkty. Vaše objednávky přijímá Naše Lenka na telefonním čísle: +420 777 023 466. Můžete jí zavolat nebo napsat sms, vždy však prosím k objednávce uveďte Vaše jméno, telefon a adresu pro doručení. Jakmile bude Vaše objednávka přijata, upřesníme Vám, kdy bude doručena.

Kam Naše Lenka produkty rozváží?

Protože Naše Lenka vznikla s nápadem poskytnout pravidelným odběratelům Chlebovických brambor možnost nakoupit si i mimo farmářské trhy, specializuje se na rozvoz po Frýdku-Místku a jeho blízkém okolí. Lenka se tak se svou Fábií nejčastěji vydává do cca 15 km od Chlebovic. Protože část pravidelných odběratelů pochází také z Ostravy, Čeladné a Frýdlantu nad Ostravicí, po domluvě Lenka rozváží nepravidelně i do těchto vzdálenějších míst.

Jaká je cena rozvozu?

Protože je Naše Lenka dobrák od srdce, stanovila pro běžně rozvážené trasy symbolickou částku 39 kč. Cenu ostatních nepravidelně rozvážených tras Vám Naše Lenka upřesní po telefonu.

Naše Lenka nabízí také Expresní rozvoz po svých pravidelných trasách, kdy Vám objednávku doručí do 2 hodin od přijetí. Cena expresního rozvozu je 199 Kč.

Jak dlouho trvá vyřízení objednávky?

Jakmile Naše Lenka Vaši objednávku přijme, většinou se u Vás se svou Fábií objeví do 24 hodin.

Pokud jste však nechali objednávku na poslední chvíli, a začíná se ozývat kručení v břiše, Naše Lenka všeho nechá a v rámci expresního rozvozu Vám objednávku do 2 hodin doveze.