Vlastní ikona Lokace ČR

Kvalitní České výrobky

Od lokálních farmářů

Ikona lokace Rozvozu

Nabízíme rozvoz

Frýdek-Místek a okolí

Výhradní rozvozce

Chlebovických brambor

Co o nás říkají naší zákazníci?

Velice si vážíme, každé recenze, kterou Vy naši zákazníci přidáváte.
Vaše zpětná vazba nás posouvá dopředu, a můžeme Vám tak nabídnout pouze ty nejlepší služby. Děkujeme

{“Super zpráva pro všechny milovníky domácích výrobků. Lenka rozváží objednávky až do domu, takže nemusíte nikam jezdit, stačí jen zavolat nebo napsat a už se Vám vezou domácí zemědělské produkty. Brambory, cibule, česnek nebo vajíčka v té nejlepší kvalitě. Je to prostě SUPER! Jsem velice spokojená s touhle službou a děkuji Lence za její úžasný nápad a pracovní nasazení.”
5
Anna Carbolová
{„Všem doporučuji – bramborky moooc dobré, cibule skvělá, hezky si popláčete 😉 a to, že Vám to vše přivezou až před dveře, je úplně bombastické a k tomu za pěkné penízky 🥳 Díky Leni jste jedničky 😘„
5
Monika Křibíková
{"Jsem moc ráda, že mamka rozjela tento projekt, který přiblíží čerstvé lokální produkty od zemědělců, všem běžným lidem, kteří by normálně neměli čas nebo možnost zajet si pro tyto produkty sami. Osobně vidím, že se mamka v kontaktu se zákazníky opravdu našla velice ji to baví. Což asi ví každý, kdo s ní při rozvozu poklábosí. Je čestná a tak vím, že rozváží opravdu jen to nejlepší. Vím to i proto, že díky ní najdete všechny tyto produkty i v mé kuchyni.”
5
Karolína Křížová
{“Doporučuji veškeré produkty, zejména skvěle žluté brambory, které jsou chuťově tak dobré, že moje rodina už nic jiného nechce. Vajíčka za super cenu, jinde už nekupujeme. Cibule nehnije, dlouho vydrží a skvěle se loupe. Moc děkuji, objednávám znovu. S produkty ze supermarketu jsme se už dávno rozloučili. Kupujeme tady zeleninu a vajíčka, jinde domácí chleba, máslo a sýry. Děkujeme našim skvělým farmářům!!!”
5
Gabriela Daniszová
{“Nejlepší bramborářka, která nás už asi 5 let zásobuje spolehlivě a s láskou❣...vždy najdeme bramborová srdíčka a tak stále vaříme s tou její láskou...děkujeme Leni...jsi nejlepší a brzy se na Tebe opět těšíme❣”
5
Zdenka a Zděnek Folvarční

Podělte se o vaši zkušenost s námi

Velice si vážíme, každé recenze, kterou Vy naši zákazníci přidáváte.
Vaše zpětná vazba nás posouvá dopředu, a můžeme Vám tak nabídnout pouze ty nejlepší služby. Děkujeme

13 + 16 =